Ambasadorzy

Ania jest współwłaścicielką firmy Szumisie produkującej szumiące misie. Wyróżniona przez „Financial Times” gdzie została opisana jako lider innowacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Prywatnie mama 3 dzieci.

 Polska aktorka, dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Podróżniczka. Korespondentka programu Dzień Dobry TVN. Od 2015 szczęśliwa mama Kornelii.

Poznali się na studiach, ponad 30 lat temu. Ślub wzięli stosunkowo niedawno, bo w 2003 roku. Są rodzicami nastoletniej Klary. Pracują jako aktorzy. Dorota znana jest z takich produkcji jak „Miodowe Lata” czy „Ranczo”. Radosław zasłynął w filmie Juliusza Machulskiego „Szwadron”, grał także na deskach teatru na Woli. 

 

Polska lekkoatletka specjalizująca się w skoku w wzwyż. W 2015 roku została odznaczona Złotym Krzyżem Zasługi. Zdobyła pierwsze miejsce w Uniwersjadzie, Halowych Mistrzostwach Europy oraz w Drużynowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce w 2017 roku. We wrześniu urodziła swoją pierwszą córeczkę. 
Prawnik i psycholog, dyrektor kampanii w CitizenGO w Polsce, gdzie prowadzi inicjatywy w obronie godności człowieka od poczęcia oraz rodziny. Opublikowała kilkanaście książek na tematy dotykające sensu życia, miłości i radości. Jako nastolatka prowadziła program „Ziarno” w TVP. Wraz z mężem Zbigniewem Kaliszukiem spodziewa się właśnie narodzin pierwszego dziecka.
 Szefowa publicystyki Radia Plus. Dziennikarka i vlogerka. Żona Jana i mama Józefa. W swoim CV z dumą i radością wpisuje zawsze współautorka pierwszej w Polsce książki o Żołnierzach Wyklętych dla dzieci „Rycerze Lasu”.
Agnieszka od 6 lat jest żoną Piotra Cudzicha. Mają trzy córeczki: Zuzię: (4 lata), Łucję (2 lata) i Klarę (6 miesięcy). Agnieszka jako wokalistka brała udział w wielu produkcjach muzycznych, telewizyjnych jak i największych koncertach muzyki chrześcijańskiej w Polsce.
 
Monia to młoda mama Adasia i Zuzi. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania mediator. Wraz z mężem działają w sieci i nie tylko pod nazwą Początek Wieczności.

Polska modelka działająca na arenie międzynarodowej. Brała udział w pokazach takich kreatorów jak Valentino, Giorgio Armani, Gucci oraz Chanel. Autorka książki kucharskiej „Kuchnia dla całej rodziny”. Szczęśliwa mama syna Julka i córki Kaliny.